tel. 790 600 123

Bartłomiej Naskręt

Lekarz dentysta zajmujący się leczeniem zachowawczym (w tym leczeniem kanałowym bardzo trudnych zębów), protetyką i stomatologią estetyczną. Cierpliwy i systematyczny. Niezwykła dokładność zaskarbia sobie sympatię bardzo wymagających pacjentów. Długoletnie doświadczenie w pracy z mikroskopem stomatologicznym. Biegła znajomość języka angielskiego.

Marcin Kucharski

Lekarz dentysta zajmujący się leczeniem ortodontycznym. Wieloletnie doświadczenie nabywa na kursach w kraju i za granicą. Pracuje spokojnie, metodycznie i dokładnie. Wszechstronne leczenie wad zgryzu u dzieci, młodzieży i dorosłych. Pracuje aparatami stałymi i ruchomymi. Biegła znajomość angielskiego i niemieckiego.

dr n. med. Beata Wyrębek

Lekarz dentysta zajmująca się leczeniem periodontologicznym (dotyczącym problemów śluzówkowo-dziąsłowych oraz chorób przyzębia), protetycznym oraz zachowawczo-estetycznym. Ukończyła Gdański Uniwersytet Medyczny na kierunku lekarsko-dentystycznym Wydziału Lekarskiego otrzymując dyplom z wyróżnieniem. Prowadzi badania naukowe, które są publikowane w specjalistycznych czasopismach medycznych. Stały rozwój, połączenie pracy klinicznej z pracą naukową pozwalają jej na stosowanie najlepszych i najnowszych rozwiązań leczniczych u swoich Pacjentów.