tel. 790 600 123
Emil Kalinowski

Emil Kalinowski

Założyciel gabinetu NDC. Zajmuje się leczeniem ortodontycznym i chirurgicznym, wspomaga przygotowanie chorego do diagnostyki stawów skroniowo-żuchwowych. Kwalifikacje i umiejętności stale uzupełnia odbywając szkolenia i kursy. Autor artykułów o tematyce chirurgicznej. Były nauczyciel akademicki.

Kinga Maciejak

Kinga Maciejak

Lekarz dentysta zajmująca się diagnostyką i leczeniem zaburzeń w obrębie stawów skroniowo-żuchwowych, leczeniem zachowawczym, protetycznym i stomatologią estetyczną. Pełna energii i życzliwa osoba o miłym usposobieniu o wiedzy i umiejętnościach dalece wykraczających poza przeciętność. Biegle włada językiem angielskim.

Bartłomiej Naskręt

Lekarz dentysta zajmujący się leczeniem zachowawczym (w tym leczeniem kanałowym bardzo trudnych zębów), protetyką i stomatologią estetyczną. Cierpliwy i systematyczny. Niezwykła dokładność zaskarbia sobie sympatię bardzo wymagających pacjentów. Długoletnie doświadczenie w pracy z mikroskopem stomatologicznym. Biegła znajomość języka angielskiego.

 

Justyna Grudziąż-Sękowska

Lekarz dentysta zajmujący się leczeniem zachowawczym, endodontycznym i protetycznym. Doktor nauk medycznych pracujący pod mikroskopem stomatologicznym. Zajmuje się leczeniem dzieci i młodzieży. Bardzo rzeczowa, konkretna i życzliwa osoba. Do leczenia podchodzi niezwykle metodycznie i skrupulatnie. Wiedzę aktualizuje na bieżąco. Nauczyciel akademicki. Biegle posługuje się językiem angielskim.

Katarzyna Pożyczka

Lekarz dentysta zajmująca się leczeniem chirurgicznym oraz protetycznym, w trakcie odbywania specjalizacji z protetyki stomatologicznej. Życzliwa i uśmiechnięta osoba, która do każdego leczenia podchodzi indywidualnie. W przypadku wymagających pacjentów, jest w stanie zadbać o leczenie ogólnostomatologiczne, w tym endodontyczne. Uczestniczy w licznych kursach i szkoleniach, aby stale poszerzać swoją wiedzę. Biegła znajomość języka angielskiego i niemieckiego.

Marcin Kucharski

Lekarz dentysta zajmujący się leczeniem ortodontycznym. Wieloletnie doświadczenie nabywa na kursach w kraju i za granicą. Pracuje spokojnie, metodycznie i dokładnie. Wszechstronne leczenie wad zgryzu u dzieci, młodzieży i dorosłych. Pracuje aparatami stałymi i ruchomymi. Biegła znajomość angielskiego i niemieckiego.